0
0

Ваш кошик порожній :(

Доставка по Україні "Нова Пошта"

Ми здійснюємо доставку до населених пунктів України перевізником «Нова Пошта». Терміни доставки замовлення становлять 1-3 робочі дні залежно від міста, в яке ви робите замовлення. Зі списком представництв компанії «Нова Пошта» ви можете ознайомитись на сайті перевізника . Вартість доставки до відділення перевізника по Україні, незалежно від кількості та вартості товарів, становить 50 грн.

При отриманні товару у відділенні «Нової пошти» вам необхідно до підписання товарно-транспортної накладної перевірити цілісність та працездатність товару, оскільки компанія-логіст несе відповідальність за доставку товару до пункту видачі.

Відстеження товару на сайті перевізника «Нова Пошта»

Якщо ви замовили доставку товарів з нашого інтернет-магазину перевізником «Нова пошта», ви отримаєте номер транспортної накладної, яким на сайті «Нової пошти» або в мобільному додатку зможете відстежити переміщення вашого замовлення аж до моменту його прибуття в пункт видачі «Нова пошта» » у вашому населеному пункті.

Повідомлення після оформлення

Після підтвердження вашого замовлення нашим менеджером ви отримаєте SMS-повідомлення з номером замовлення.

Оплата заказу

Оплата готівкою

 • Оплата здійснюється безпосередньо у момент отримання, після перевірки товару та заповнення всіх необхідних документів.
 • Оплата проводиться у відділеннях самовивезення готівкою. Оплата за терміналом відсутня.

Оплата на картку ПриватБанку

 • Після вибору даного способу оплати та підтвердження замовлення нашим менеджером ви отримаєте SMS-повідомлення, в якому будуть вказані реквізити для оплати.
 • Отримання замовлень, оплачених даним способом, можливе за наявності документа, що засвідчує особу одержувача, вказаного при оформленні замовлення.
 • Максимальна сума сплати на картку 100 тис. грн.

  Миттєва розстрочка від ПриватБанку

  • Після вибору цього способу оплати ви будете перенаправлені на сервіс ПриватБанку для отримання розстрочки;
  • Отримання замовлень, оплачених у такий спосіб, можливе за наявності документа, що засвідчує особу одержувача, зазначеного при оформленні замовлення.
  • Комісія з сервісу складає 2,9% від суми купівлі щомісяця. Щодо списання регулярного платежу в рахунок кредитних коштів, то ви сплачуєте додатково комісію картки у розмірі 4%.
  • Мінімальна сума для розстрочення 300 грн.
  • Максимальна сума для розстрочення 50 000 грн.
   додаткова інформація

   Залежно від суми замовлення може знадобитися передоплата, розмір якої узгоджується з менеджером під час підтвердження замовлення.

   Сума внесеної передоплати служить як застава і у разі відмови від замовлення або зменшення його суми повертається за вирахуванням реальної суми логістичних витрат на конкретне замовлення.

   Перевірка цілісності товару

   • Перед тим, як остаточно оформити покупку та забрати замовлений вами, переконайтесь у його працездатності.
   • Перевірте цілісність пристрою та відсутність зовнішніх дефектів, відколів тощо.
   • Перевірте відповідність комплектації, кольору, моделі.
   • Тільки після того, як ви переконалися, що отриманий товар відповідає вашим очікуванням, працездатний і не має зовнішніх дефектів ви можете підписувати товарну накладну або акт прийому-передачі – залежно від того, яким способом ви отримуєте своє замовлення.

   Умови повернення

   Повернення товару здійснюється згідно з чинним законодавством України щодо захисту прав споживача.

   З повагою команда market7.km.ua

   0
   0
   Онлайн курсы ITМодули для Опенкарт 2.x - 3.x